O Genmacu

GENMAC produkuje už od roku 1983 generátory a záložní zdroje a vzhlíží do budoucnosti s krédem: prodávat po celém světě vysoce kvalitní produkty, které umožňují každému vykonávat svobodně svou práci spolehlivě a s pohodlím.

Kde jsme:
Výrobní závod GENMAC sídlí v Itálii, v oblasti Emilia, který je otcem automobilového a elektromechanického průmyslu. Právě tato tradice zakořeněná v lidech nám umožnila dát dohromady tým lidí s dovednostmi a vášní pro naše produkty.

Obchodní filosofie GENMACu je založena na představách zakořeněných v oblasti, kde tato firma působí stejně tak jako v lidech, kteří se věnují této práci každý den. Zkrátka: Serióznost a Oddanost..

Oddělení Výzkumu a Vývoje.
Každý nový model je pečlivě plánován a testován v prostorách pro testování vybavených pro elektrické, teplotní a vytrvalostní měření. Měření hluku je poté prováděno ve speciálních otevřených prostorách.

Řízení jakosti.
Před prodejem je každý produkt GENMAC podroben několika testům, které prověří a zaručí jejich perfektní funkčnost. Od roku 2001 zavedla společnost GENMAC svůj vlastní Manuál pro Jakost, který byl vyvinut na základě 6 SIGMA jakostních metod.

Zákaznický Servis.
Tým kvalifikovaného personálu ke Vám k dispozici pro vyřešení jakéhokoliv problému, splnění Vašich požadavků nebo poskytnutí informací.

Důvod k volbě GENMACu.
Produkty GENMAC jsou lehké a elegantní, typické pro Italský design, spohlivé, s dlouhou životností a velmi kvalitní.

O budoucnosti.
Každý den, GENMAC věří a investuje své prostředky do rozšiřování a obnovování svých produktů v mezinárodním měřítku v souladu s bezpečností a respektem k životnímu prostředí.

Historie:

1983

1983

Společnost GENMAC byla založena v roce 1983 Pieradelmo Beltrami. Dnes je společnost řízena jeho předky, synem a dvěma dcerami, kteří pokračují ve stejných principech jako jejicj otec: oddanost práci, know-how a upřímnost.

1983

1983

První Genmac

1983

1983

První řada přenosných generátorů


1992

1992

Nová výzva: "akustické znečištění ! "
Genmac navrhl kompletní řadu odhlučněných generátorů a záložních zdrojů.

1998

1998

Genmac vyhrál první významný tendr pro Švédsko a začal se specializovat ve vývoji generátorů pro telekomunikace: dálkové monitorování a řízení pomocí GSM systému přes počítač.

1999

1999

Ioleo Beltrami se stal Presidentem společnosti Genmac.
Ioleo má rád nové výzvy a sám osobně supervisuje vývoj produktů Genmac.


1999

1999

Genmac začal svou pouť na trh v USA.
Byla založena nová pobočka společnosti Genmac USA v Miami na Floridě, aby lépe podpořila trh ve Spojených státech. Byla otevřena kancelář s vyškoleným a kvalifikovaným personálem a otevřen sklad náhradních dílů pro pozáruční servis.

1999

1999

Byl navržen a vyprodukován první NG a LP plynový generátor.

2000

2000

Genmac se přesunul no nového výrobního závodu.


2001

2001

Pro zákazníky v půjčovnách a telekomunikacích byl vyvinut záložní zdroj s prodlouženou dobou pro údržbu 1000 motohodin. Celosvětový úspěch!

2009

2009

Řešení pro extrémní podmínky.
Zachování stabilního výkonu při práci až do + 55° C a ochrana záložního zdroje proti písečné bouři..